Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas palkmajas lahti saada puukoidest?17.07.2013

10 a vanuses palkmajas lendab juunis koitaolisi.
Riidekoid need pole. Arvatavasti on puukoid. Kas neid peab/saab tõrjuda? Äkki on aastate pärast palgid koiaukudega. Või elavad nad linavildis?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kui majas lendavad riidekoi sarnased liblikad, siis kindlasti ei ole tegemist nn puukoiga.
Puitu kahjustavad putukad on mardikalised, nende vastsed närivad puitu käike.
Tegemist võib olla linavildis tegutseva koiga, võite pritsida palkide vahele koide tõrjevahendit.
Konkreetsemalt saan nõu anda peale liigi määramist.
Soovi korral saate lisaks vaadata kahjurite kataloogi meie kodulehelt www.rentokil.ee
Lisainfo tel. 6501860