Kahjurite tõrje

Küsimus: Mul on korterisse tekkinud imelikud mustad pisikesed mardikataolised putukad, millega võib olla tegu?04.11.2013

Mul on korterisse tekkinud imelikud mustad pisikesed putukad, kuskil 1 kuni 2 mm, nagu pisikesed mardikad. Elutsevad pimedates tolmustes paikades nagu diivani taga, voodi all. Voodi alla oli mul pandud rullitud vaip ja kui ma selle välja võtsin pudenes sellest väikeseid heledaid ussikesi, nii 2 kuni 3 mm ja paar mardikat...millega võib olla tegu?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks kirjelduse järgi ei ole võimalik putukat määrata ja nõu Teile anda, võimalusel palun tooge mõned mardikad meie kontorisse, asume Türi tn. 3 Tallinn.
Lisainfo tel. 6501860