Koristamine

Küsimus: Kuidas puhastada puust lauda juuksevärvist?30.04.2014

Tere,
Mul on küsimus, kuidas puhastada puust lauda juuksevärvist? Vastuse eest tänud ette!

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!

Raske küsimus. Kui värv on puidu sees, siis seda sealt kätte saada on keeruline- lihvida?

Lauda nägemata raske öelda?

Võib proovida melamiinist (valge käsn, mis kulub kergelt ära) puhastusnuustikut. Nuustik tuleb kindlasti märjaks teha, pinnale jääv valkjas vedelik kohe ära pühkida.