Koristamine

Küsimus: Kuidas saada akrüülitud vannilt maha juuksevärvi/palsamit?22.12.2014

Tere!
Kuidas saada akrüülitud vannilt maha juuksevärvi-tooniv palsam?

Ette tänades

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Värvide eesmärk on värvida, seega võib see olla väga komplitseeritud. Võite proovida melamiinist puhastusnuustikut. Seda müüakse nii professionaalseid koristustarvikuid müüvates firmades, kui ka tavapoes. Nuustik puhastab ilma aineteta ja tuleb teha pisut niiskeks ning kulub üsna kiiresti nagu kustutuskumm.