Koristamine

Küsimus: Kuidas puhastada ohutult ja efektiivselt basseini veepiiril plaatidele tekkivat mustust, õlijas ehk ilmselt meigi, kreemi jäägid?15.01.2015

Kuidas puhastada ohutult ja efektiivselt basseini veepiiril plaatidele tekkivat mustust, mustuse liik õlijas ehk meigi, kreemi jäägid?

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Nõu tasub küsida basseini tarvikuid müüvatest ettevõtetest.

Võiks proovida hõõrukiplaati (svammi) ja neutraalset lahusteid sisaldavat või siis nõrgalt aluselist ainet.