Koristamine

Küsimus: Kuidas pesta vaipa keemiavabalt?17.02.2015

Tere
Oleks väga vaja puhastada suurt vaipa, aga ei tea kuidas seda teha kodus, ilma, et peaks seda välja viima. Ning kindlasti sooviks ilma keemiata vaipa puhastada.
Ette tänades!

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!

Millisest materjalist vaip on?
Ise olen sellistes olukordades kasutanud aurupuhastust. Tulemus on olnud väga hea. Aurupuhastuse all pean silmas nö "kuiva auruga töötavat masinat", millel on kindlasti ka imur. Aurupuhastusest kirjutasin pikemalt Kodukirjas 2013 aastal.