Koristamine

Küsimus: Kust saada lisainfot antibakteriaalse mikrokiudmaterjali kohta?09.12.2011

Järjest rohkem räägitakse antibakteriaalsest mikrokiudmaterjalist, mis annab ideaalse tulemuse, eemaldades mustuse ja tolmu ning 99,9% bakteritest ja haigusetekitajatest.
Millistest allikatest oleks võimalik saada lisainformatsiooni?

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!
Eesti keeles ei oska peale müügiettevõtete poolt väljastatavate materjalide midagi soovitada. Mikrokiu kohta üldisemalt olen ise kirjutanud Kodukirjas august 2010.

Tervitades,
Helge Alt