Koristamine

Küsimus: Kas viimasel ajal on ka mingeid uusi koristusviise, mida oleks kasulik teada?26.12.2011

Kas oskate välja tuua mõne uudise või viimase aja trendi koristamises, tolmu võtmises?

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!
See, mis kellegi jaoks on uus, on raske öelda. Paljud väga lihtsad asjad teevad koristamise lihtsaks ja kergeks. Koristamine viimase aastakümne jooksul on muutunud palju. Näiteks enamus koristusest on võimalik teha ilma aineteta - selleks on abiks mikrokiud lapid/mopid, aurupuhastus, on olemas koristusmasinad, mis töötavad ilma koristusaineteta (lahutavad vee positiivseteks ja negatiivseteks ioonideks ning saadud "vesi" puhastab pinna samaväärselt ainega) või pritspudelid, milles oleva vee molekulid lahutatakse samuti kui masinate puhul või siis aktiviseeritakse vastava seadmega soolalahust - nimetatud viisidel on võimalik puhastada ja eemaldada mikroobilist mustust.
Aineteta lahendusi on spetsiaalsete puhastusketaste näol ka pindade suurpuhastuses ja kaitsmises.
Selleks, et saaksite enda jaoks vajalikud teadmised, soovitan tulla vastavale koolitusele või küsida konkreetsem küsimus.

Tervitades,
Helge Alt