Koristamine

Küsimus: Kuidas oleks efektiivne puhastada kivipõrandat?16.02.2012

Tere!
Kuidas oleks mugavam ja efektiivne kivipõranda puhastamine koduses majapidamises. Kivid on mustrilised ja sodi nende vahel piisavalt.

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!

Soovitan vaadata ka milline mustus on vaja eemaldada, ka koduses majapidamises tekib erinevat mustust. Kas saan aru, et põhiprobleemiks on kivide vahel olev lahtine sodi?
Seda võib proovida eemaldada pikavarrelise harja ja kühvliga. Oleneb mustri sügavusest, aga võib õnnestuda puhastada ka põrandakuivatajaga, nii kummiga pühkides kui sellele lapp kinnitades. Juunis 2010 kirjutasin Kodukirjas koristustarvikutest, mis sobivad koju just professionaalse koristuse poole pealt. Selles artiklis on piltidel näha eelkirjeldatud tarvikud.

Tervitades
Helge Alt