Koristamine

Küsimus: Kus saaks õppida koristamise algtõdesid?13.03.2012

Tervist!
Kas kusagil tehakse ka koristajatele ABC koolitusi? Mõtlen selliseid inimesi, kes näiteks on töötud ja soovivad midagi juurde õppida. Neil ei ole firmat, kes koolitusele saadaks, aga omandaks kindlalt oskusi selleks, et töötada koristajana. Paljudes ettevõtetes nõutakse ju kvalifikatsiooni ja pabereid.

Lugupidamisega

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!

Ikka tehakse koristusala koolitusi. Meie ettevõttes on 13 aastaga käinud koolitustel 10 000 inimest. On erinevaid koolitusi, pikki ja põhjalik väljaõpe ka töötutele, mille järel on võimalik sooritada kutseeksam. OÜ Puhastusekspert koolitustega saate tutvuda www.puhastusekspert.ee

Tervitades

Helge Alt