Koristamine

Küsimus: Kust saaks osta vuugipuhastusharja ja kas sellega puhastamine õigustab ennast?18.06.2013

Tere!
Olen kuulnud, et kahhelkivide vuuke on hea puhastada spetsiaalse teravikukujuliste harjastega harjaga, kuid tavakaubanduses pole suutnud sellist harja (ka tavalist tugevamat pesuharja enam mitte) leida. Samuti olen otsinud kaabitsat, millega põrandalt vett kokku tõmmata peale duši all käimist (a la nagu laevade kajutite dušinurkades on), ent tulutult. Kust saaks Tallinnas või mõnest e-poest selliseid asju muretseda?

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!

Professionaalses koristuses on olemas spetsiaalne koonusekujuline hari vuukidele - vuugihari, mis käib pika varre otsa ja kammi meenutav hari - kraanihari kitsamate kohtade puhastamiseks. Sellega vuuke teha on liialt aeganõudev.
Selliseid tarvikuid müüvad professionaalseid koristustarvikuid müüvad ettevõtted. Tallinnas näiteks OÜ Puhastusimport, Kadaka tee3, OÜ SanMal, Töökoja 1, Pireka Eesti OÜ Laki 5.

Edu