Koristamine

Küsimus: Korralikud koristustarbed04.05.2011

Tere,
Kas oskate öelda, millised firmad müüvad korralikke koristustarbeid (selliseid reeglina marketites ei müüda)?

Vastus: Helge Alt, koristusala spetsialist-koolitaja, Puhastusekspert OÜ, www.puhastusekspert.ee

Tere!
Professionaalseid koristustarbeid kahjuks marketites tõesti ei müüda. Eestis on mitmeid firmasid, kes toovad maale ning müüvad professionaalseid tarvikuid ja aineid (seda ka tavatarbijale). Pakun välja mõned suuremad: OÜ Puhastusimport, OÜ SanMal, Farmos OÜ, Avera-Tarding AS, Pireka Eesti OÜ. Neid on veel, loodan et leiate nende hulgast sobiva või otsite internetist lisa.