Ravimtaimed

Küsimus: Kust saaks osta suure teelehe seemneid, naistepuna seemneid?28.04.2014

Kust saaks osta suure teelehe seemneid, naistepuna seemneid?

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Ma ise pole kunagi neid ravimtaimi kasvatanud, mis metsas ja looduses kasvavad. Aga olen näinud nende seemneid www.seemnemaailm.ee
Teelehed olen vahel ise aiamaalt kokku kogunud ja pannud peenrasse kasvama, seal kasvavad küll hästi ja suureks.
Eritellimussel saan neid ise ka sügisel varuda, ise saate ka al septembrist.
Tervitades
Katrin