Ravimtaimed

Küsimus: Millised taimed aitaksid kaasa müoomi kasvu vähenemisele?23.05.2014

Tere! Millised taimed aitaksid kaasa müoomi kasvu vähenemisele?

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Tere,
On kasutatud raudrohtu, punast ja valget ristikut, aedsalveid teena. Vereurmarohuga on tehtud kuure 10 päeva vältel, siis vahet pidada ja korrata. Annus 1 tl kuiva või kuhjaga spl toorest vereurmarohtu 1 klaas keeva vee kohta. Soovitav tõmmata 2 tundi termoses ja juua lonkshaaval. Võib teha ka vereurmarohust tinktuuri ja seda kasutada tilkadena 10 tilka korraga, 3 korda päevas.
Hea on ka kortslehe tee, mida aeg-ajalt juua vaheldumisi raudrohu, salvei ja ristikuga. Võib juua ka kõiki koos.
Katrin Luke
Karepa ravimtaimeaed
www.ravimtaimeaed.ee