Ravimtaimed

Küsimus: Kust leida puuvõõrikut?25.09.2014

Tere,
Mind huvitab, kust ma võiksin Eestis leida puuvõõrikut? Aitäh vastuse eest!

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Meil looduses teda ei kasva. Kui, siis vaid lõuna pool. Lätis ja Leedus aga leidub. Kuna ta kuulub ravimisarnaste taimede hulka, siis tohib seda müüa vaid apteekides. Sealt peaksitegi küsima. Vanasti müüdi ka Looduse Maailm jm vene kaupa müüvates poodides, kuid nüüd on puuvõõriku müük väljaspool apteeki keelatud. Küsida võite igaks juhuks Kagro grupist, nemad on maaletoojad, telefon 55 545 269.
Lugupidamisega,
Katrin Luke