Ravimtaimed

Küsimus: Kust saada soopihla tee tegemiseks materjali?05.12.2014

Kust saada soopihla tee tegemiseks materjali?

Tänan vastamast

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Kui soovite ise korjata- siis kasvab soopihl soos ja ka järvede soostunud kallastel. Ka rannaheinamaadel soistes tiikides. Meie kodulehel on ka pilt ja tutvustus tema kohta. Juuri kogutakse sügisel või varakevadel. Ka hetkel saab kätte- ainult lehti pole, mille järgi ära tunda, ainult pruunid varred on veest väljas. Oleme ka jää pealt neid kogunud. Kevadel ja sügisel peab arvestama, et vesi võib üsna sügav-60-90cm olla. Kui tahate osta, siis saate meilt-lisainfo : ravimtaimed@hot.ee või 5296536.

Katrin