Ravimtaimed

Küsimus: Kas kalmusejuurt, puuvõõrikut, madarat, männikasve ja raudrohtu võib kasutada koos 1,5 l tõmmise tegemiseks?24.04.2015

Kas kalmusejuurt, puuvõõrikut, madarat, männikasve ja raudrohtu võib kasutada koos 1,5 l tõmmise tegemiseks või peab igast taimest eraldi tegema, sest pärast ma segan tõmmise aaloe ja meega kokku?

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Ma küll ei tea milleks, aga võite küll koos teha kõik taimed!