Ravimtaimed

Küsimus: Kas on mingeid ravimtaimi, millega ravida eesnäärme põletikku?22.05.2015

Tere!
Kas oskate anda nõu eesnäärme põletiku raviks? Olen 26 aastane noormees, põletik on kestnud juba aasta, arsti juures käimine ja antibiootikumide söömine ei ole aidanud. Elan täiesti tavalist elu, teen mõõdukalt sporti, aeg-ajalt tarbin ka mõistlikult alkoholi ja toitumine on tavapärane, söön kõike.

Tänan.

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Aitab mets kuldvits,pajulill,põdrakanep.Kuldvits on antibakteriaaalse toimega.
Õitseb juulis ,raiesmikel,kollaste õitega ,lõhnav.Korjatakse õitsemise algul ürti.
meie kodulehelt saab tellida ka neid. www.ravimtaimeaed.ee teede alt.
Lisaks on meil tootmises ka meestetee kus need taimed koos on.
Lisaks võib tarvitada igapäevaselt toiduks ka peterselli.
tervitades
Katrin