Ravimtaimed

Küsimus: Millist ravimteed soovitate kasutada rinnavähi korral?02.10.2015

Millist ravimteed soovitate kasutada rinnavähi korral?

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Kuna ei tea-mis ravi olete saanud, mis tüüpi kasvaja on,kui kaugele arenenud,siis vastata täpselt on raske.Kõigepealt tuleb süüa kavaliteetset toitu.Soovitan lugeda kindlasti Katrin Saksa raamatut Toit ja vähk.
Rinna näärme vähi korral on kasutatud soopihla juurte teed,siirete korral ja ärahoidmiseks teravat kroonohakat.Peale operatsiooni ka põdrakanepi teed.Põdrakanepit võib kevadel ka toiduna kasutada ja rohejahu teha.On ka joodud saialille teed,tedremarana juurika tõmmist,vereurmarohu tõmmist.Nõuandeid on ka Karepa ravimtaimeaia kodulehel www.ravimtaimeaed.ee
Tervist ja jõudu!!!
Katrin