Ravimtaimed

Küsimus: Taimed veenilaiendite raviks?27.09.2011

Tere!
Milliseid toiduaineid ja taimi soovitate tarvitada veenilaiendite raviks? Mind huvitavad just need taimed, mida on kasulik veenilaiendite puhul süüa/juua, mitte niivõrd need, millest saab määrdeid või kompresse teha. See tähendab, olen huvitatud pigem ravist seestpoolt kui väljastpoolt.
Aitäh vastuse eest!

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Tere,
Sobivad peet, tatar, tatraõie tee, punased viinamarjad, punased tikrid. Tatrajahuga saab ka küpsetada ning vokiroogadesse sobib peet.
Lisaks veel viirpuu marjad - siirupina talvel ja toorelt septembris.

Tervitades,
Katrin