Ravimtaimed

Küsimus: Milline ravimtaimetee oleks parim vee väljutamiseks organismist?20.06.2012

82-aastane mees on hädas urineerimisega. Perearst on välja kirjutanud retseptiravimid, kuid patsiendi organism on vist juba harjunud. Uriin ei välju organismist. Mis oleks sel juhul parim tee?

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Tere!
Annan mõned nõuanded - proovige ise, mis aitab!
Põldosi - tuleb keeta 30 minutit.
Kortsleht (on looduses juba ka värsket) tuleb 10 min kuuma veega üle valatuna hoida.
Väikeseõieline pajulill - 10 min hoida.
Petersell ja seller on ka supi peal ja salatis head, aga võib ka teed teha.
Kasemahl - on hea vee väljutaja.
Kaselehed samuti ja põdrakanep, hobumadar ja roomav madar.

Tervitades,
Katrin Luke
www.ravimtaimeaed.ee