Ravimtaimed

Küsimus: Kas Daigremont kalanhoe on liigestele hea ja kust seda oleks võimalik saada?13.08.2012

Kas oskate soovitada, kust saaks osta toataime Daigremont kalanhoe?
Pidi olema väga hea liigestele, no ei leia kuskilt :(

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Ise pole kuulnud ega kasutanud. Liigestele on soopihl, varemerohi, jp muud taimed, oleneb ka probleemist. Kalanhoesid on kasutatud põletuste jm nahahädade korral. Rahvaravi raamatutes ja ajakirjades ilmub palju retsepte aga kas neil ka toimet on, ei tea.
Et saada õiget taime, pöörduge botaaanikaaeda või ametliku lillepoe poole, et mitte eksida. Korrektsel müüjal on ladinakeelne nimetus ka peal.
terv,Katrin
www.ravimtaimeaed.ee