Ravimtaimed

Küsimus: Kust oleks Eestis võimalik osta musta leedri õisi?04.04.2014

Tere,
Kas te oskaksite öelda, kust oleks Eestis võimalik osta musta leedri õisi? Oleks vaja neid skeletilihaste põletiku ravimiseks.
Tänan

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Musta leedri õisi saab ka meilt osta alates juuli lõpust. Teisi müüjaid ei tea - ehk saate apteekidest küsida?
Skeletilihaste põletiku raviks soovitaksin soopiha teed ja soopihast liigeste ja seljasalvi, kus on ka varemerohtu ja suvekuudel juua ka angervaksajooki.
Rohkem infot toodete ja taimeravi kohta on meie kodulehel www.ravimtaimeaed.ee

Infot saab ka ravimtaimed@hot.ee

Tervitades,
Katrin