Eksootilised lemmikloomad, linnud, kalad

Küsimus: Papagoi haigestunud, kuidas aidata?29.09.2011

Tere,
Mul haigestus papagoi, on loid, ei häälitse ega lenda enam. Kardan, et võib ära surra, ei tea kuidas aidata. Väliselt on ilus, sulestik korras. Mul on kahtlus, et probleem on siseorganitega (magu). Kui istub, siis kogu aeg püüab säilitada tasakaalu. Kui kõnnib, siis vajub ühele poole. Hommikul ja õhtul püüdsin pipetiga tilgutada kummeli teed. Hommikul isegi ei osutanud vastupanu, päeval aga üritas eest ära põgeneda.
Kuhu peaksin pöörduma, et saaks mu väikest lindu veel päästa?

Vastus: Aleksander Semjonov, DVM, eksootiliste loomade spetsialist, Eesti Maaülikool, www.emu.ee

Helistage homme Oknavet loomakliinikusse (telefon 673 3101) ning pange ennast kirja minu vastuvõtule.