Eksootilised lemmikloomad, linnud, kalad

Küsimus: Kuidas teha vahet isasel ja emasel viirpapagoil?28.11.2012

Saime endale kaks papagoid ja ei tea, kes nad soolt on, kuidas vahet teha?

Vastus: Aleksander Semjonov, DVM, eksootiliste loomade spetsialist, Eesti Maaülikool, www.emu.ee

Papagoiliste seltsi kuulub 372 liiki ja 82 perekonda. Kõik need liigid on väga erinevad ja kuna Te ei ole täpsustanud, mis liiki papagoid Te endale saite, siis ei saa ma kahjuks Teie küsimusele vastata.