Eksootilised lemmikloomad, linnud, kalad

Küsimus: Deegu kõrvad sügelevad25.05.2011

Tere!
Mul on umbes aastane deegu ja ta kõrvad sügelevad. Kas ma peaksin viima ta arsti juurde, et seal ta kõrvu puhastataks või saaksin ma seda kuidagi ise ka kodus teha?

Vastus: Aleksander Semjonov, DVM, eksootiliste loomade spetsialist, Eesti Maaülikool, www.emu.ee

Tere!

Tegemist võib olla parasiitidega, seega pigem pöörduge loomaarsti juurde, kes kirjutab välja spot-on pipeti. Tavalised koerte või kasside pipetid ei sobi!

Tervitades,