Eksootilised lemmikloomad, linnud, kalad

Küsimus: Viirpapagoi ja lembelinnu kestendav nokk25.05.2011

Mul on viirpapagoid kellel nokk kestendab ja loomapoest soovitati üht kreemi nimega BEAPHAR P-SALBE. Nüüd olen vaadanud, et ka lembelindudel noka ääred kestendavad. Kas seda kreemi tohib ka lembelindudele määrida või on parem hoopis pöörduda loomaarsti poole?

Vastust ootama jäädes,

Vastus: Aleksander Semjonov, DVM, eksootiliste loomade spetsialist, Eesti Maaülikool, www.emu.ee

Tere!
Tõenäoliselt Teie papagoil on A-hüpervitaminoos, ehk A-vitamiini liig toidus.