Kassid

Küsimus: Kas võiksin Exotic kiisupoisile siiski ka konservi anda?13.06.2014

Küsin veel oma 1-aastase exotic kiisupoisi toitmise kohta. Annan talle õigesti, nagu teiegi soovitasite, royal canini pärslaste krõbinaid. Aga ta kangesti küsib ikka konservi ka, võiksin talle korra päevas seda ikka lubada. Lemmikkonserv on gourmet gold tuunikalaga... aga tahaksin täpsemalt teada, ega see konserv vist väga kvaliteetne pole ja ega ta mu kiisu tervisele halba ei tee, mingitele siseorganitele? Kass on kastreeritud ja üsna saleda figuuriga, priske ta küll ei ole.

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere taas!

Põhimõtteliselt on kõik vastused teie küsimustele kirjas minu eelmises vastuses. Lugege uuesti läbi!
ps. Loomulikult võite anda oma kassile konservi, kui kass seda soovib ja teie tahate seda teha.