Kassid

Küsimus: Miks kass ei kaka enam oma wc-sse vaid teeb häda tuppa?10.10.2014

Tere,
6a kastreeritud kass on hakanud viimasel ajal kakama vanni, kööki ja mujale. Pissib wc-sse. Viimasel ajal mõned kuud saanud vaheldumisi kvaliteet toidule purrrfect toitu.

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Kui see probleem on umbes sellest ajast peale, kui muutsite menüüd, siis ongi ilmselt asi selles. Võimalik et see Purrfect ei sobi ta kõhule ja põhjustab mingeid vaevusi.
Selline käitumine viitab pigem ikka mingile tervisehädale. Proovige menüü paika saada ja vajadusel minge arsti juurde.

Head,
Marion
Kasside Turvakodu