Kassid

Küsimus: Mida saaksin teha, et memmekas kass ennast hästi tunneks, ajal, mil ise olen reisil ja sugulane on minu asemel?07.02.2015

Lähen reisile kaheks nädalaks ja pean jätma oma armsa kiisu (2a) sugulase hoolitseda, kes õnneks tuleb selleks ajaks minu koju elama. Seega kass saab olla oma keskkonnas. Aga ma olen kohutavalt mures, kuidas see kiisule mõjuda võib. Ta on üsna memmekas ja vajab pidevalt kaisus olemist. Mida ma saaksin veel teha, et ta end sellel ajal halvasti ei tunneks? Kuidas sellised memmekad kassid võivad reageerida sellisele muutusele?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Suure tõenäosusega ei reageeri kass üldse mitte kuidagi. Oma kodus on kass rahul. Kui aga kardate, et ta on väga tundlik ja võib muutuda rahutuks, siis las sööb Royali Calm toitu sel ajal. Üldiselt ma ei usu, et muretsemiseks on põhjust. Halb oleks siis, kui ta peaks selle aja veetma küla peal.

Heade soovidga,
Marion
Kasside Turvakodu