Kassid

Küsimus: Kass ajab aastaringselt karva26.10.2011

Tere,
Meil on tavaline lühikarvaline kass, kes ajab aastaringselt karva. Oleme ostnud spetsiaalseid vitamiine ja sööke loomapoest, aga kahjuks ei ole nendest abi olnud - karv on endiselt hullusti lahti.
Kas see võib olla tingitud mingist haigusest, kas peaksime kassiga pöörduma loomakliinikusse? Ette tänades.

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!
Kui see probleem teid väga häirib, siis minge arstile ja küsige, mis tema teile soovitab. Ehk oskab just veterinaar teile soovitada mõnda tõhusamat toodet.
Mina soovitaksin teil osta korralik kamm. 100% hea tulemuse annab furminaator tüüpi kamm: http://www.koerapood.ee/product.php?id_product=1213.
Järgi tehtud variante, mis on ka oluliselt odavamad, on saadaval erinevates loomakliinikutes ja poodides. Valdeku Loomakliinikus (http://www.loomakliinik.ee) on näiteks selline kamm hinnaga 14,14 eurot. Võin garanteerida, et selle asja hinna ja kvaliteeti suhe on tugevalt paigas. Kasutades mitu korda nädalas, peaks kodu olema oluliselt karvavabam.