Kassid

Küsimus: Pikakarvalise kassi kasukas on elektrit täis, mida teha?12.02.2012

Pakase ja põrandakütte koosmõjul on väga pika karvaga kassi kasukas elektrit täis - karvad on turris ja silitamisel särisevad. Kass ise on sellest üsna häiritud ja närviline ning käitub ebaharilikult - püherdab põrandal ja sellest läheb asi ainult hullemaks. Kas on sellise mure korral võimalik midagi ette võtta?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tervist!
Mõtlesin pikalt, kuid ühtegi väga head ideed ei tulnud. Ehk tasub uurida mõnelt inimeselt, kes tegeleb näiteks pärsia kasside kasvatamisega ja käib ka näitustel. Sellistel inimestel võib olla varuks huvitavaid (äraproovitud) nippe ja häid vahendeid.