Kassid

Küsimus: Kuidas leida kassile turvakodu, kuna puhkuse ajaks ei saa teda üksi jätta?16.03.2012

Tere,
Mul on selline mure, et kass jääb suvel kaheks nädalaks ilma peremeheta, kuna ma sõidan puhkusele. Palun andke teada, mismoodi saab kassile turvakodu leida?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!
Kindlasti pole hea plaan viia kass varjupaika. Varjupaigast võib kaasa saada viirusi ja loom võib stressist väga haigeks jääda. Parim lahendus oleks uurida oma sõprade, tuttavate, naabrite seast, kas keegi saaks käia kord päevas kassi söötmas ja paitamas. Uurida võib ka loomade hotelle!