Kassid

Küsimus: Kuidas kassil koduste vahenditega haava ravida?31.05.2012

Tere!
Kui kassil on haav, siis kas on võimalik koduste vahenditega abi saada? Täna panin talle haava peale aaloe geeli, kas aitab ainult see või vaja midagi enamat?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!
Kõik sõltub haavast, selle asukohast, suurusest, põhjustajast.
Soovitan helistada oma loomaarstile või selle puudumisel mõnda loomakliinikusse ja kirjeldada täpsemalt oma probleemi. Nii osatakse teile soovitada õigeid vahendeid!