Kassid

Küsimus: Mis kõrgusele peaksin täiskasvanud kassile toidunõud asetama, et tal oleks mugav süüa?29.10.2012

Tere,
Mis kõrgusele peaksin täiskasvanud kassile toidunõud asetama, et tal oleks mugav süüa? Tean, et koertel on olemas spetsiaalsed nõude hoidmise alused, millega saab kõrgust sättida.

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!
Ma arvan, et kassi puhul pole see nii oluline, sest kass sööb hea meelega kõhuli asendis. Koertele on see olulisem, sest nemad söövad seistes ja kui toit on õigel kõrgusel, siis ei koorma see nende liigeseid.

Parimat,
Marion