Kassid

Küsimus: Kuidas ja mida teha, et kass mind ei ründaks ja omaks võtaks?19.02.2013

Tere.
Olen olukorras, et noormehel, kellega tutvusin, on kass kes ründab mind vahete-vahel päris korralikult. On ka noormehe poega rünnanud vahel. Kuid mind ründab kas pähe või jalgadesse. Olen paaril korral kassi vastu hammustanud. Kas midagi oleks ette võtta, et ta ei ründaks mind ega teisi? Aga samas ei taha pidevalt olla hirmul ja hirmutada kassi, et rahu säiliks. Palun nõu kuidas ja mida teha, et kass võtaks mind omaks.
Ette tänades

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Ma ei oska kahjuks muud nõu anda, kui proovida rahustavat toitu Royal Caninilt, mille nimi on Calm. Samuti võiks aidata Feliway (googeldage).

Käitumishäiretega loomadega tegeleb Tallinnas Vilde tee loomakliinikus Dr. Anu Poopuu. Ehk oskab ta rohkem soovitusi anda.