Kassid

Küsimus: Kuhu pöörduda, et kassid saaksid varjupaika, kui nad hakkavad suvilatest jälle välja ilmuma?10.04.2013

Tere!
Minu tuttaval on suvilatest-suvekodudest tulnud kassid, asi on väljunud kontrolli alt. Söödab ta neid kruubipudruga ja kord nädalas saab iga kass 1 räime! Vasalemma aedlinnas müüakse kala reedeti. Ta pole võimeline neile liha ostma. Jõulu ajal oli keegi organiseerinud kuivtoitu. Pension on väike ja lisaks on tal haigused kallal. Sügisel oli mitu korda operatsioonil, pikalt kodust ära. Sugulased käisid söötmas. Varsti hakkavad emased poegima ja sügiseks on neid kordades rohkem. Kuidas saaks kassid varjupaika ja kuhu ta peaks pöörduma. Tema elukoht on Vasalemma vallas.
Tänan Teid vastuse eest!

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Palun kirjutage sama kiri aadressile info@kassideturvakodu.ee
Siinses portaalis ei ole võimalik seda probleemi lahendada.
Usun, et kindlasti on võimalik leida mingeid võimalusi ja pakkuda abi.

Heade soovidega!
Marion Maksimov
Kasside Turvakodu