Kassid

Küsimus: Mis vanuses oleks sobilik kassile hakata andma närimiseks kassimuru?04.09.2013

Tere,

Mis vanuses oleks sobilik kassile hakata andma närimiseks kassimuru?

Parimat,

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Kiisul võib igas vanuses olla muru. Asja praktiline külg on ka see, et nii jätab loom ehk potililled terveks.
Päris kassipojal ilmselt veel karvapalle ei ole, aga kui loom juba suure kassi mõõdud võtab ja end korralikult peseb, siis tekivad ka karvapallid makku. Rohi on üks võimalus nendest vabanemiseks. Palju parem ja tervislikum viis siiski karvapalli pasta kasutamine. Muru võib sellegi poolest kodus olla. Usun, et kassile meeldib.

Marion
Kasside Turvakodu