Kassid

Küsimus: Kas toakass võib leida kodutee, kui ta pärast 3. korruselt kukkumist on juba 2 päeva kadunud?12.11.2013

Kass on toakass ja käinud rihma otsas jalutamas oma kortermaja ees. Kas ta võib ise kodutee üles leida?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Kui olete kassiga koos rihma otsas õue tulnud nii, et kass ise kõnnib ja pole süles ning sama moodi ka tagasi tuppa läinud, siis on üsna tõenäoline, et ta teab, kuidas koju saab.
Tegelikult peakski iga kassiomanik nii tegema, et kui käiakse traksidega õues, siis tutvustatakse kassile alati koduteed ja lastakse omal käpal läbi käia.