Kassid

Küsimus: Kui palju maksab kasside turvakodust kassi võtmine?09.01.2014

Tere.
Kui palju maksab kasside turvakodust kassi võtmine?
Aitäh

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Kasside Turvakodu kiisud on kõik saanud ussirohtu, nad on vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibitud.
Kui omanik teeks kõik need vajalikud protseduurid ise, kuluks selle peale orienteeruvalt, olenevalt kliinikust 80 - 120 eurot.
Meie kassidel ei ole nö hinnasilti küljes, ehk - meil ei ole kindlaksmääratud loovutustasu, kuid kuna meie organisatsioon koosneb vabatahtlikest ning tegevus annetustest, siis oleme alati väga tänulikud, kui uuel kodul on võimalik teha annetus - vastavalt oma võimalustele. Selle raha eest saame jälle järgmisi hüljatud kasse aidata.
Ühekordne annetus on alati oodatud, kuid igakuine püsiannetus teeb meie kiisud veel rõõmsamaks.