Kassid

Küsimus: Mis on kassil viga, et hakkab nagu tõmblema, huvitav, et see kordub teist aastat ja ainult talvel?21.03.2014

Küsimus siis selline mis võib olla kassil viga kui tal hakkab äkitselt nahk tõmblema, hakkab ringi jooksma, ennast lakkuma nagu kirbud oleks. Kirpe tal ei ole, ussirohtu on saanud, toitu olen vahetanud kuna arvasin, et allergia. Kass on umbes 6-aastane, päeval on õues, öösiti toas, sööb ainult kassi krõbinaid, steriliseeritud. Ise hakkasin arvama, äkki on tegu külma allergiaga, kuna see häda tal juba teist aastat ja just talvel, öösiti magab toas rahulikult ja suvel ka kõik ok.

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Ilmselgelt on midagi, mis kassi häirib. Kirbud pole ainsad parasiidid, mida kass võib kanda. On veel täid, väivid ... jne. Vahest paistavad nad omanikule nagu kõõm ja ei torka silma.
Soovitaksin siiski külastada loomaarsti ning kassi karv ja nahk üle kontrollida.

Heade soovidega,
Marion
Kasside Turvakodu