Kassid

Küsimus: Kuidas hoida eemal võõrast kassi?27.03.2014

Mul endal on kodus 2 kastreeritud kassi. Samas on hakanud minu õues käima ja vastu välisust "sirtsutama" võõras ilmselt kastreerimata kass.
Kuidas toimida, et võõrad kassid välisust ei reostaks?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Käes on kevad ja kassidel on jooksuajad. Selle tõttu ongi ilmselt ümbruskonna isased aktiveerunud. Asi pole teie kassides. Ilmselt oleks sama probleem ka siis, kui te poleks kassipidaja. Uurige loomapoest või loomakliinikust mõnda kassipeletajat. Ehk on abiks, kuid ega need ka hästi ei lõhna, kuid nende lõhn jääb ikkagi väljapoole kodu.

Heade soovidega,
Marion
Kasside Turvakodu