Kassid

Küsimus: Miks kass kaanega liivakasti ust kraabib enne välja tulemist?05.04.2014

Ehk kui kass oma asja ära teeb katusega liivakastis, siis ta vahepeal kraabib veidi liiva ja siis liivakasti ust ja vahepeal hakkab kohe liivakasti ust kraapima ja siis läheb välja. Ja nii iga kord.

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!

Kassid kaabivad, et peita lõhnasid. Vahest kaabivad ka põrandat toidukausi ümber. Nad ilmselt ei saa lihtsalt aru, et liivakasti seina või põranda kaapimine pole tõhus lõhna peitmiseks. Nii lihtne see ongi.

Tervitades,
Marion
Kasside Turvakodu