Koerad

Küsimus: Mida harjutada 2-aastane labradori retriiver linnas jalutama, kui ta on harjunud maal elamise vabadusega?22.05.2014

Mida teha, kui 2-aastane labradori retriiver on elanud siiani maal ja pole harjunud linnas jalutamisega? Oleme pidevalt proovinud teda harjutada, kuid kui ta näeb kedagi teist, kas inimest või koera, siis ta ikka jookseb nende juurde ja ta nagu ei kuuleks mitte midagi. Ka maius ei aita. Muidu on sõnakuulelik koer küll, aga linnas nagu lülitaks end välja. Mida teha?

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere! Mina soovitan natukene käia koerte koolis.