Koerad

Küsimus: Kas kuldse retriiveri kutsika saab kennelliidus oma nimele registreerida ka läbi interneti?28.08.2014

Tere.
Võtsime endale tõutunnistusega kuldse retriiveri kutsika. Eelmine omanik ütles, et peame ta nüüd eesti kennelliidus oma nimele registreerima. Kas seda saab teha läbi arvuti, vajadusel saan dokumendid skännida.
Kas koera nö ümber kirjutamine maksab?
Ette tänades

Vastus: Astrid Lundava, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik, Eesti Kennelliit / juhatuse liige, www.kennelliit.ee, www.dogshow.ee

Tere,
Omanikuvahetuseks tuleb EKL büroosse (Tuisu 2A, Tallinn) toimetada koera registreerimistunnistuse (tõutunnistuse) originaal ning ostu-müügi leping. Registrikande tasu on 4 eurot.