Koerad

Küsimus: Kutsika registreerimine Eesti Kennelliidus31.05.2011

Tere, ostsin kutsika Lätist, olemas EU pass (lätikeelne), kiip paigaldatud ja tunnistus, mis välja antud IKU/LKBA poolt. Kas saan kutsika registreerida ka Eesti Kennelliidus ja kui kiiresti seda peaks tegema?

Vastus: Astrid Lundava, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik, Eesti Kennelliit / juhatuse liige, www.kennelliit.ee, www.dogshow.ee

Tere

Kahjuks ei oma IKU/LKBA Fédération Cynologique Internationale (FCI) tunnustust, mille liikmeks on Eesti Kennelliit. Seetõttu ei saa Te antud kutsikat Eesti Kennelliidus registreerida.