Koerad

Küsimus: Mida teha, kui kutsikas tahab õues käies süüa teiste koerte väljaheiteid?18.02.2015

Tere
Mida teha, kui kutsikas tahab õues käies süüa teiste koerte väljaheiteid? Miks ta tahab neid süüa? Ja kui on juba söönud (kaevas lume ja mulla alt välja), siis kuidas see talle mõjub? Kas saab sealt ussid või midagi hirmsamat?

Ette juba tänulik

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere.Kutsikad tihti otsivad midagi erilist mida võib ära süüja. Vanusega enamustel see peab ära minna. Kui see jaab ja vanusega põhjuseks võib olla teie koeral mikroelementide puudus või pankriasi puudus. Mina soovitan pöörduma arsti juurde. Arst võib paremini uurida ja aitama. Aga ussid looduses on väga palju kohta kus leida. Selleks ja tehakse koerale usside vastu kuur iga aasta.