Koerad

Küsimus: Mida ette võtta, et 2-kuune kutsikas lõpetaks riiete närimise?11.06.2015

Mida ette võtta, et kutsikas lõpetaks riiete närimise ? Kutsikas on 2-kuune.

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere. Sellel vanusel kutsikas kogu aeg siis kui tema ei maga peab aktiivne tegelema. Temal oli väga hästi oma vennade ja õede kõrval. Prraegu kõige targem pakkuma talle midagi teie riie asemele et kutsikal oleks tegevus. Tavalist kasutakse pehmed mänguasjad või sobivad vanad rätikud või isegi sokid. Liigutage neid, aktiviseerige ja kutsikas lülitab oma tähelepanu teie riietest mänguasjade peale.