Koerad

Küsimus: Kuidas õpetada 5-kuusele kolli kutsikale territooriumi piire?07.08.2015

Kuidas õpetada 5-kuusele kolli kutsikale territooriumi piire, et ei läheks kindlast puust kaugemale?

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere. Seda õpetada võimatu. Ainult spetsiaalne varandus võib koera hoida piire sees. Aed, blok. Elektriaed 5-kuuusele kutsikale panda ei tohi. Mitte varem kui aasta vanuselt.