Koerad

Küsimus: Millal tuleks saksa lambakoera vaktsineerida ja ussirohtu anda?03.12.2015

Tere,
On kavas võtta kahe päeva pärast saksa lambakoer ja tahaks teada kui vanalt tuleks teda vaktsineerida ja ussirohtu anda? Kutsikas on sündinud 30.10.2015.a.

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere. Tavalist kasvataja ennem äraandmist annab ussirohtu ja korraldab esimene vaktsineerimine. Esimene vaktsineerimine tulem teha alates 8 nädalad. Edu teile kutsiaga. Mina ka sain 3 päeva tagasi border collie kutsikas. Kasvataja kõik uuringud ja vaktsineerimine korraldas ise.